O nas

Szanowni Państwo,

niniejszym chcielibyśmy w skrócie zaprezentować naszą firmę oraz profil jej działalności. Ogólnie zajmujemy się przetwórstwem tworzyw sztucznych termoplastycznych oraz termoutwardzalnych. Jesteśmy producentem artykułów przemysłowych branży elektrycznej.

Rozpoczęliśmy działalność w 1997 roku od produkcji puszek natynkowych, wcześniej kupując maszyny (wtryskarki i prasy) w Niemczech. Tamtejsza technologia przetwórstwa i zakup form na produkty dobrze znane na rynku zachodnim rozpoczęła stałą współpracę z firmami z Niemiec, Holandii i Belgii. Stąd też posiadamy zachodnie certyfikaty KEMA KEUR oraz VDE na elektryczne puszki natynkowe. Początki naszej działalności to export towarów na zasadzie "przeobrażenia czynnego", polegającego na imporcie materiałów, przetwórstwie ich w Polsce i odsprzedażą jedynie poza granicami Kraju. Dbając stale o rozwój firmy, zaczęliśmy wdrażać do produkcji kolejne wyroby, aby uatrakcyjnić ofertę sprzedaży. W 1999 roku uruchomiliśmy produkcję opraw oświetleniowych, wprowadzając stopniowo na rynek różne typy opraw. W miarę upływu czasu zaczęliśmy inwestować w powiększenie parku maszynowego, zakupując kolejne maszyny (prasy do tworzyw sztucznych). W 2000 roku otrzymaliśmy pierwsze polskie certyfikaty na nasze produkty, otwierając sobie drogę dystrybucji na polski rynek. W 2002 roku zakupiliśmy kolejne 2 wtryskarki i uruchomiliśmy produkcję dławic elektrycznych we wszystkich rozmiarach. Nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne badania i certyfikaty, które potwierdzają, że spełniają one wszelkie warunki bezpieczeństwa wprowadzenia towarów do obrotu.

Przez ostatnie lata staraliśmy się promować nasze produkty i statystycznie z roku na rok zwiększać zyski. Na dzień dzisiejszy mamy rzesze klientów w Polsce, jak również poszerzyliśmy listę klientów zagranicznych o Czechy oraz kraje Beneluxu. W związku z wejściem Polski do Unii Europejskiej postaraliśmy się dodatkowo o europejski certyfikat ENEC, który jest wymogiem sprzedaży produktów w Skandynawii.

Dzisiaj możemy pochwalić się okazałym parkiem maszynowym, na który składa się 6 pras do przetwórstwa tworzyw sztucznych o sile nacisku od 60 do 150t. oraz 9 wtryskarek o sile zwarcia od 60 do 200t. Ponadto posiadamy kilkanaście form na różne produkty, nie tylko branżowe. Przetwarzamy tworzywa termoutwardzalne (gł. bakelit) jako jedna z nielicznych firm w Polsce. Serdecznie zapraszamy do działu "technologie", gdzie ukazaliśmy różnice w przetwórstwie tworzyw sztucznych termoplastycznych i termoutwardzalnych.

Dodatkowo pragniemy nadmienić, iż posiadając wolne moce przerobowe, współpracujemy z firmami na zasadzie zleconej produkcji różnych elementów na formach własnych lub powierzonych. Współpracujemy również z renomowanymi narzędziowniami w Polsce jak i poza granicami naszego Kraju i jesteśmy w stanie wykonać każdą formę wg życzenia klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wyrobami w dziale "produkty" i zachęcamy do współpracy!!!